ZNAMY KALENDARZ MUSCLEMANII NA 2020

Obraz wpisu

ZNAMY KALENDARZ MUSCLEMANII NA 2020

Rok 2019 był zdecydowanie intensywny dla fanów kulturystyki i fitness. W dobie rosnącego zainteresowania zdrowym, atletycznym wyglądem, proporcja zawodników do kibiców tego sportu zaczyna się wyrównywać. Musclemania wychodzi temu zjawisku naprzód, organizując w roku 2020 zawody w aż 53 miastach na całym świecie, w tym w Polsce!

Początkiem stycznia, pojawił się oficjalny plakat ze spisem miast w których odbędą się zawody. Na stronie  Musclemanii https://musclemania.com/event-schedule/  do większości wydarzeń przypisane są konkretne daty oraz obiekty w których imprezy się odbędą. Ze względu na duże zainteresowanie uczestnictwem, większość jest rozbita na kilka dni.

 

Warto dodać, że na oficjalnym plakacie pojawił się nasz rodak: Adrian Suchecki, który jako zwycięzca 3. polskiej edycji, reprezentował nasz kraj we Francji oraz w Las Vegas na Fitness America Weekend 2019. W obu przypadkach zdobył złoto, zyskując tytuł najlepszego fitness modela świata!

Z roku na rok, ilość zgłoszeń zaskakuje organizatorów. Coraz więcej osób, chce zaprezentować wypracowaną formę właśnie na scenie Musclemanii, gdzie swoją karierę zaczynali najsławniejsi kulturyści tj: Simeon Panda, Tavi Castro czy Ulisses Jr.

Kto w tym roku zdobędzie złoto i zyska międzynarodową sławę?

Zacznij swoją przygodę już 7 czerwca w Warszawie, podczas 4. Edycji Musclemanii w Polsce.

Więcej informacji na stronie: https://musclemaniapoland.com