Gwiazda filmowa tworzy własne wydarzenie kulturystyczne!

Obraz wpisu

Gwiazda filmowa tworzy własne wydarzenie kulturystyczne!

Dwayne „The Rock” Johnson amerykański aktor znany z takich filmów jak: „Szybcy i wściekli”, „Gang z boiska”, „Jumanji: Przygoda w dżungli”, czy „Rampage: Dzika furia”, były zawodnik WWE i futbolista, jednym słowem jeden z najpopularniejszych osobistości Stanów Zjednoczonych, we wrześniu zeszłego roku ogłosił, że zorganizuje nowe wydarzenie sportowe – Athleticon.

Od tamtego czasu w świecie kulturystyki, rozpoczęły się spekulacje, mówiące o zmianach w kulturystyce oraz poważnej konkurencji dla zawodów Olympia Weekend.  Twórcy nie zdradzają szczegółów wydarzenia, lecz w swoim ostatnim poście na Instagramie The Rock opublikował informację, że podczas Athleticon będą odbywać się Mistrzostwa Świata NPC, UFC Fan Experience i wiele innych.  Co wiecej Robin Chang, który był dotychczas głównym promotorem Olympii, będzie teraz kierował wydarzeniami Athleticon.

Film: https://www.instagram.com/p/B8eC1o7lKLD/

Debiut wydarzenia będzie miał miejsce w Georgia World Congress Center w Atlancie w październiku tego roku. Organizatorzy w krótkim filmie zapowiadającym, tłumaczą co było inspiracją do stworzenia wydarzenia oraz obiecują, że będzie to przełom w kulturystyce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://athleticon.com