Moja motywacja.

Moja motywacja.

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali i być może jeszcze w najbliższej godzinie zagłosują. Jesteście fantastyczni! Dzięki Wam dostałam  motywacyjnego kopa i utwierdziłam się w przekonaniu, że to, co robię ma sens. Wy swoje zrobiliście, a reszta pozostaje w gestii Kapituły. 🙂

Plebiscyt zaraz się kończy, ale dla mnie tak naprawdę wszystko się zaczyna. Zapraszam na moje profile- Facebook  i  Instagram . Mam kilka pomysłów, które już niebawem zacznę realizować. Będę się rozwijać nie tylko zawodowo. Teraz mam trochę więcej  czasu, który poświęcę na szlifowanie formy. Czas zabrać się za realizację własnych marzeń. Bo kiedy jeśli nie teraz?

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Zmotywowaliście mnie do jeszcze cięższej pracy. Daliście mi siłę, która teraz będzie tylko rosła.Uwielbiam czytać Wasze komentarze i wiadomości, w których piszecie, że Was inspiruję. To dla mnie mega budujące. To wszystko ładuje moje akumulatory. I wierzę, że bez względu na wynik Plebiscytu- zostaniecie ze mną i będziemy się wzajemnie wspierać i motywować.

Trzymajcie się! 🙂

baza trenerów