Twoje życie – Twój wybór! Jak zostać życiowym strongmanem?

Twoje życie – Twój wybór! Jak zostać życiowym strongmanem?

Życie codziennie stawia nam nowe cele i wyzwania. Nie raz, nie dwa rzuca przeszkody pod nogi, a czasem je zabiera. Każda nasza decyzja to początek nowej drogi lub początek niczego! Tak niczego!

Kazdy dzień, każdą chwilę, którą przynosi nam życie powinnismy traktować jak coś bardzo delikatnego i ulotnego. Nie powinnismy dać jej uciec niczym Harry Potter łapiąc złoty znicz.

Nasze życie to składowa wielu małych chwil, wielu cząstek szczęścia i smutku, ale każda z nich buduje nas od podstaw i nadaje nam charakter, a także sens naszemu życiu. Tylko od Ciebie zależy czy złapiesz ten dar od losu i potraktujesz to jako przygodę, jako nowe doświadczenie za nim stracisz swoją szansę!

Boisz się? Tylko głupiec się nie boi, ale otwórz swoje skrzydła i wzleć tak wysoko, żeby sięgnąć nieba i dać mu soczystego buziaka ?

Wolisz poddać się wegetacji i nie mieć co dzieciom i wnukom opowiadać? Oczywiście, to jak przeżyjesz swoje życie to tylko TWÓJ wybór, ale zastanów się! Lepiej spróbować i żałować, że spróbowałeś/aś niż całe życie żałować, że nic się nie zrobiło. Nasze podknięcia, nasze porażki powodują, że stajemy się silniejsi i z każdym kolejnym krokiem będzie ciężkiej nas złamać! Życie polega na jego przeżyciu! Tak! Masz przeżyć swoje życie! Dasz radę!

Na czym chcesz budować swoją siłe skoro boisz się spróbować? To tak jak z treningiem. Jak go nie zrobisz to efektów nie będzie. A energię do życiowego treningu musisz czerpać z otoczenia, z osób przyjaznych Tobie, z małych chwil szczęścia, których jest o wiele więcej niż tych dużych pompatycznych sukcesów! A co zapada w pamięć najbardziej? No właśnie te małe, z małą nutką nawet intymności chwile. Dzięki temu, że zdarzają się częściej MASZ SZANSĘ przeżyć życie mimo podtknięć pozytywnie i z uśmiechem na twarzy!

Ha! Tak bo nastawienie to więcej niż połowa sukcesu! Zmień je jeśli Ci przeszkadza! Zmieniaj wszystko jeśli tego potrzebujesz! Nie bój się tego! Poradziłeś sobie z wagą? Człowieku! Przebrnąłeś taką drogę, że nawet nie wiesz, a już jesteś silniejszy! Poradziłeś sobie z chorobą? Mało kto będzie wiedział co przeszedłeś/aś – ale dałeś rade! Czyli kolejny krok do bycia życiowym strongemen!

Pamiętaj! #yourlifeyourchoice to Ty kierujesz życiem, nie ono Tobą!

Bądź twardy i idź przez życie z uśmiechem, a zobaczysz, że stanie się ono o wiele piękniejsze!

Trzymam kciuki za Ciebie! A Ty trzymaj za mnie 😉

Wpadnij do mnie na insta: http://www.instgram.com/domin_sochacki

baza trenerów