Taka ja – czyli nie ma rzecz niemożliwych

Taka ja – czyli nie ma rzecz niemożliwych

Obraz wpisu

Witajcie,

Długo myślałam co napisać, może na początek  opowiem o Sobie. Mam 31 lat, jestem mamą 3 wspaniałych dzieciaków, żoną. Pochodzę z Poznania, na codzień zajmuje się domem przynajmniej do września. Później wracam do pracy ? Mimo wielu obowiązków znajduje czas dla siebie. Poświęcam czas na ćwiczenia, oraz inne pasję.

  • Dlaczego zdecydowałam się na wysłanie zgłoszenia do plebiscytu fitness motywatorów?

Ponieważ uważam że walka jaka stoczyłam sama ze sobą może być przykładem dla innych że nie ma rzeczy niemożliwych, ograniczenia są w naszej głowie.

Zaczynalam z wagi 120kg, nawet nie zdawałam sobie sprawy ze jest tak źle, od porodu ostatniej córki nie wchodzilam na wagę, łudzilam się że nie jest tak źle pomimo że nosiłam rozmiar ubrań 48-50. Ale pewnie i dnia gdy weszłam na wagę powiedzialam sobie dość!

Postanowiłam zmienić swój styl odżywiania, zacząć ćwiczyć, nie było łatwo, ale z każdym gubionym kilogramem chciałam więcej.. Udało się  dziś jestem szczęśliwa, zadowolona z własnego wyglądu . Waga stoi od prawie 3 lat w miejscu, nie zamierzam dalej chudnąć, ale dalej pracuje nad sylwetką. Poprzez ta metamorfozę mogę śmiało powiedzieć ze narodziła się na nowo. Teraz jestem pewna siebie, chce powiedzieć wszystkim ze ciężka praca, wytrwałość przynoszą efekty. Trzymam kciuki za każdą osobę która dąży do wyznaczonych sobie celów.

baza trenerów