Zaprezentuj swoją metamorfozę na międzynarodowej scenie, gdzie portal FitnessMotywatory.pl SPONSURUJE Twoją opłatę wpisową!

Obraz wpisu

Zaprezentuj swoją metamorfozę na międzynarodowej scenie, gdzie portal FitnessMotywatory.pl SPONSURUJE Twoją opłatę wpisową!

8 maja 2019

Fitness Motywatory SPONSORUJE Twoją opłatę wpisową!

Miło nam poinformować, że portal FitnessMotywatory.pl jest patronem wydarzenia Musclemania Poland i specjalnie dla naszych Motywatorów, mamy niespodziankę! Pokryjemy koszty związane z opłatą wpisową(!) podczas międzynarodowego show Musclemania Poland 2019  w nowej kategorii TRANSFORMATION.

 

„Kategoria ta powstała aby pogratulować i nagłośnić sukces tych osób, które dzięki wielu poświęceniom dokonały znaczącej fizycznej i psychicznej transformacji. Kategoria ta debiutuje po raz pierwszy w tym sezonie Musclemania®. Kategoria jest dla tych, którzy przeszli poważną fizyczną transformację i chcą pokazać swój osobisty sukces na konkurencyjnym poziomie na scenie Musclemania®. To NIE jest kulturystyka, konkurs piękności ani inna konkurencja…. „

Zapoznaj się ze szczegółami tej kategorii: http://musclemaniapoland.com/kategorie-musclemania-poland-2019/

 

POLAND Natural Championships – MUSCLEMANIA  to bardzo ciekawy format zawodów sylwetkowych, które  swój początek miały 30 lat temu w Los Angeles. Podczas niezwykłego show można zobaczyć prezentacje wysportowanych ciał zawodników z całego świata w różnych kategoriach.

Polska ma za sobą dwa bardzo udane wydarzenia pod szyldem Musclemania. Dotychczas Musclemania Poland zgromadziła zawodników z Polski, Hiszpanii, Szwajcarii, Słowacji ,a nawet ze Stanów Zjednoczonych!

 

Jest o co walczyć! Nagroda Główna – wylot do Las Vegas, aby reprezentować Polskę

w światowym finale zawodów Musclemania 2019.

 

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2019 roku w warszawskim Teatrze Palladium.

 

Fitness Motywatory SPONSORUJE Twoją opłatę wpisową!

FitnessMotywatory.pl jest patronem wydarzenia i specjalnie dla naszych Motywatorów, mamy niespodziankę! Pokryjemy koszty związane z opłatą wpisową*! Do uiszczenia zostanie tylko opłata członkowska w wysokości 50 euro / 210 pln, która upoważnia do startów w show Musclemania na całym świecie przez jeden rok.

 

Koszty udziału w MUSCLEMANIA POLAND 2019
*Opłata wpisowa:

Wpisowe do 15 maja 2019 – 100 euro / 420 pln

Wpisowe po 15 maja 2019 – 150 euro / 630 pln

.
Roczna opłata członkowska MUSCLEMANIA – 50 euro / 210 pln

 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie wydarzenia.

https://musclemaniapoland.com/formularz-zgloszeniowy-do-musclemania-poland-2019/

W formularzu zgłoszeniowym powołaj się na FitnessMotywatory.pl. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, napiszemy do Ciebie maila z niezbędnymi informacjami.

 

 

Zapraszamy!

Redakcja

FitnessMotywatory.pl