Zaprezentuj swoją metamorfozę na międzynarodowej scenie, gdzie portal FitnessMotywatory.pl SPONSURUJE Twoją opłatę wpisową!

Obraz wpisu

Zaprezentuj swoją metamorfozę na międzynarodowej scenie, gdzie portal FitnessMotywatory.pl SPONSURUJE Twoją opłatę wpisową!

Fitness Motywatory SPONSORUJE Twoją opłatę wpisową!

Miło nam poinformować, że portal FitnessMotywatory.pl jest patronem wydarzenia Musclemania Poland i specjalnie dla naszych Motywatorów, mamy niespodziankę! Pokryjemy koszty związane z opłatą wpisową(!) podczas międzynarodowego show Musclemania Poland 2019  w nowej kategorii TRANSFORMATION.

 

„Kategoria ta powstała aby pogratulować i nagłośnić sukces tych osób, które dzięki wielu poświęceniom dokonały znaczącej fizycznej i psychicznej transformacji. Kategoria ta debiutuje po raz pierwszy w tym sezonie Musclemania®. Kategoria jest dla tych, którzy przeszli poważną fizyczną transformację i chcą pokazać swój osobisty sukces na konkurencyjnym poziomie na scenie Musclemania®. To NIE jest kulturystyka, konkurs piękności ani inna konkurencja…. „

Zapoznaj się ze szczegółami tej kategorii: http://musclemaniapoland.com/kategorie-musclemania-poland-2019/

 

POLAND Natural Championships – MUSCLEMANIA  to bardzo ciekawy format zawodów sylwetkowych, które  swój początek miały 30 lat temu w Los Angeles. Podczas niezwykłego show można zobaczyć prezentacje wysportowanych ciał zawodników z całego świata w różnych kategoriach.

Polska ma za sobą dwa bardzo udane wydarzenia pod szyldem Musclemania. Dotychczas Musclemania Poland zgromadziła zawodników z Polski, Hiszpanii, Szwajcarii, Słowacji ,a nawet ze Stanów Zjednoczonych!

 

Jest o co walczyć! Nagroda Główna – wylot do Las Vegas, aby reprezentować Polskę

w światowym finale zawodów Musclemania 2019.

 

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2019 roku w warszawskim Teatrze Palladium.

 

Fitness Motywatory SPONSORUJE Twoją opłatę wpisową!

FitnessMotywatory.pl jest patronem wydarzenia i specjalnie dla naszych Motywatorów, mamy niespodziankę! Pokryjemy koszty związane z opłatą wpisową*! Do uiszczenia zostanie tylko opłata członkowska w wysokości 50 euro / 210 pln, która upoważnia do startów w show Musclemania na całym świecie przez jeden rok.

 

Koszty udziału w MUSCLEMANIA POLAND 2019
*Opłata wpisowa:

Wpisowe do 15 maja 2019 – 100 euro / 420 pln

Wpisowe po 15 maja 2019 – 150 euro / 630 pln

.
Roczna opłata członkowska MUSCLEMANIA – 50 euro / 210 pln

 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie wydarzenia.

https://musclemaniapoland.com/formularz-zgloszeniowy-do-musclemania-poland-2019/

W formularzu zgłoszeniowym powołaj się na FitnessMotywatory.pl. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, napiszemy do Ciebie maila z niezbędnymi informacjami.

 

 

Zapraszamy!

Redakcja

FitnessMotywatory.pl