Wiosenny urlop z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim!

Obraz wpisu

Wiosenny urlop z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim!

W dniach 30.04.-3.05.2020r., odbędzie się kolejny już Duo Fit Camp. Wyjazd podczas, którego o aktywny wypoczynek zadbają najpopularniejsi polscy trenerzy fitness: Katarzyna Dziurska oraz Emilian Gankowski. Zatrzymają się w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, czyli miejscu pełnym luksusu w samym środku pięknego podhalańskiego krajobrazu.

Kasia Dziurska to Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz laureatka 2. edycji Plebiscytu FitnessMotywatory w kategorii „Gold Fitness”.
Emilian Gankowski jest trenerem personalnym oraz zwycięzcą Musclemania Poland 2018.
Oboje tworzą najpopularniejszą fitness parę w Polsce, motywując i inspirując tysiące polaków do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Uczestnicy mogą liczyć na wspólne treningi fitness oraz taneczne pod czujnym okiem Kasi, jak również garść motywacji od Emiliana podczas treningów siłowych. Będzie to czas pełen pozytywnej energii i zastrzyku endorfin, przy jednoczesnym luksusowym wypoczynku. To świetna okazja, by poznać naszych trenerów od strony prywatnej i poradzić się ich fachowej opinii co do zdrowego trybu życia oraz wspólnie z nimi dobrze się bawić w Zakopanem!

Pełną ofertę oraz więcej szczegółów znajdziesz pod adresem Duo Fit Camp.

Cena takiego wyjazdu to 1997zł* – pobyt 4 dniowy (jest możliwość płatności ratalnej).
Ilość miejsc ograniczona!

*cena promocyjna przy rezerwacji do 20.03.2020r. – tylko w przypadku wolnych miejsc