Orangetheory Fitness – Wielkie otwarcie pierwszego studia w Polsce!

Obraz wpisu

Orangetheory Fitness – Wielkie otwarcie pierwszego studia w Polsce!

Orangetheory Fitness to znana na całym świecie butikowa sieć klubów fitness, którą wyróżnia indywidualny trening grupowy. W minioną niedzielę 16 grudnia, miało miejsce otwarcie pierwszego w Polsce studia Orangetheory Fitness, mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Przemysława Gitnrowskiego 53 (budynek Adgar Wave).

Orangetheory Fitness to interwałowy trening całego ciała, oparty na pięciu strefach tętna, monitorowanych w czasie rzeczywistym!

 

TRENING INTERWAŁOWY Z UŻYCIEM MONITORA PRACY SERCA

Nasze 5-strefowe treningi interwałowe wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm po-wysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu przez organizm. Dzięki stałemu monitoringowi pracy serca uczestnik treningu utrzymuje tętno w strefie docelowej wystarczająco długo, aby stymulować metabolizm oraz zwiększyć poziom energii. W ten sposób każdy ćwiczy tak żeby jak najdłużej znajdować się w strefie “pomarańczowej” – strefie podwyższonego metabolizmu i zwiększonego zapotrzebowania na energię.

 

ZALETY PERSONALNEGO TRENINGU GRUPOWEGO

Jeśli przystąpisz do programu Orangetheory® Fitness, zyskasz więcej energii dzięki treningowi w grupie pod kierunkiem doświadczonego trenera personalnego. Nasi klubowicze trenując w grupie łatwiej realizują zaplanowane ćwiczenia i utrzymują proponowany rytm zajęć. Członkowie grupy motywują się nawzajem, co pozwala im podnosić tempo ćwiczeń i systematycznie przekraczać własne granice. Dodatkowo uczestnicy ćwiczeń grupowych z większą konsekwencją realizują swoje cele, niż osoby, które ćwiczą samodzielnie.

 

TRENING DLA KAŻDEGO

Nie ma znaczenia czy ćwiczysz od 10 lat czy dopiero zaczynasz swoją sportową przygodę. Pomarańczowy trening jest dla wszystkich. Nasi trenerzy przygotują takie opcje ćwiczeń, które będą odpowiednie i bezpieczne dla Ciebie. Natomiast to Ty wybierasz swoje tempo treningu w zależności od Twoich możliwości i Twojej motywacji.

Źródło zdjęć: Facebook/Orangetheory Fitness Warszawa Mokotów

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl