FIT/One – największy fitness club w Polsce już otwarty!

Obraz wpisu

FIT/One – największy fitness club w Polsce już otwarty!

W piątek, 14 grudnia 2018 roku w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie miało miejsce otwarcie największego klub fitness w Polsce. Jego operatorem jest znana na niemieckim i austriackim rynku marka FIT/One. Klub zajmuje prawie 5000 metrów kwadratowych.

Na tej olbrzymiej powierzchni znajduje się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness i Hammer Strenght. Dużą atrakcją jest bogata oferta zajęć grupowych jak np. trampoliny, kursy Les Mills, TRX, zajęcia rowerowe, zajęcia na platformach wibracyjnych czy The Punch, ćwiczenia z workami bokserskimi. Po treningu można korzystać z strefy welness – mokrej i suchej sauny, łóżek masujących i solarium. Klub w Blue City jest również trzecim i największym w stolicy Oficjalnym Centrum Treningów Hammer Strength, skupiającym unikalne urządzenia, które maksymalizują efekty ćwiczeń z jednoczesnym zminimalizowaniem ryzyka kontuzji.

Klub fitness w Blue City to odpowiedź na potrzeby klientów. Polacy chcą być fit. Stają się aktywniejsi, bardziej wysportowani i poszukują takich miejsc. Jest również dopełnieniem naszej oferty. Dziś obok restauracji, kawiarni placów zabaw i kin, to właśnie kluby fitness
i siłownie są poza zakupami elementem przyciągającym klientów. Myślę, że największy klub fitness w Polsce będzie kolejnym atrakcyjnym powodem do odwiedzenia Blue City. Liczymy, że klienci klubu będą również klientami innych naszych najemców – sklepów, kawiarni, restauracji i miejsc rozrywki i odwrotnie, odwiedzający te miejsca chętnie będą korzystać z usług klubu – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

FIT/One jest siecią nowoczesnych klubów fitness. Swoją działalność rozpoczęła 2014 roku, otwierając studio w Stuttgarcie. Obecnie na rynku niemieckim i austriackim posiada ponad dwadzieścia sal do ćwiczeń. Klub w Blue City jest pierwszym i jedynym klubem tej marki w Polsce. 
– Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak znaną markę, która proponuje kompleksowe i różnorodne rozwiązania treningowe zarówno dla osób, które zaczynają przygodę z fitnessem, jak i zaawansowanych. Marka FIT/One gwarantuje usługi na najwyższym poziomie – dodaje Yoram Reshef.

Atutem klubu jest również doświadczona kadra, która pomaga w opracowaniu planu treningowego, usługi coucha i dietetyka.

Źródło informacji: materiały prasowe

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl