FIT-EXPO w Poznaniu!

Obraz wpisu

FIT-EXPO w Poznaniu!

W dniach 12-14 maja 2017 odbędzie się FIT-EXPO 2017                     w Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu.             Warto przygotować się na porcję wiedzy, aktywności fizycznej oraz poznania innowacyjnych rozwiązań. FIT-EXPO będzie miejscem,         na którym odkryjemy nowe doznania w fitnessie.                                 Dołączając do pokazowych treningów przygotowanych przez wystawców wypróbujemy nowych metod,      na najnowocześniejszym sprzęcie. Miłośnicy zdrowego stylu życia, na pewno znajdą coś dla siebie: sprzęt i akcesoria fitness, odzież, suplementy diety, fit-ciastka, aplikacje i wydawnictwa.

 

– Na wybranych stoiskach odbędzie się bezpłatne badanie swojego ciała z wykorzystaniem sprzętu –  TANITA medkonsulting.

– W sobotę 13 maja będzie możliwość poskakania wraz z innymi podczas Akademii PowerJump!             Na trampolinach będą do przeskakania aż trzy poziomy trudności: PowerJump basic, PowerJump soft oraz PowerJump strong.

– Na niedzielę organizatorzy przygotowali show, czyli powietrzne akrobacje na rurze i kole wykonywane przy muzyce – POLISH POLE SPORT&AFERIAL HOOP CHAMPIONSHIPS. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics.

– Pobyt na targach to nie tylko oglądanie, ale również możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas     3 dniowej Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by tiguar.

–  Liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania. Dla tej grupy odbiorców przygotowano Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje . Wydarzenie merytoryczne oprócz wymiany doświadczeń, ma wskazać kierunki, w których powinni podążać menedżerowie w tej branży.

 

Więcej informacji o targach na stronie www.fitness.mtp.pl