Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie na Fit Life Expo 2018

Obraz wpisu

Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie na Fit Life Expo 2018

Jak podał organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo, Top gwiazda Arnold Schwarzenegger, ze względów materialnych jednak nie pojawi się na targach.

 

,,Jako organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo z przykrością informujemy, iż wbrew wcześniejszym zapowiedziom Pan Gubernator Arnold Schwarzenegger nie będzie obecny na naszej imprezie.
Powód jego nieobecności to brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Pana Gubernatora.

W sprawie zwrotu należności za kupione bilety, prosimy o kontakt z naszym biurem (dane znajdują się na www.fitlife-expo.pl).
Informujemy również, iż tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w zaplanowanym terminie 6-7 października w Katowicach, na terenie Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego i poza wyżej wspomnianą zmianą harmonogram imprezy, liczba gwiazd i atrakcji sportowych pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że pełen oryginalnych atrakcji program Fit Life Expo 2018 zachęci Państwa do uczestnictwa w tym wyjątkowym festiwalu sportowym.
Zapraszamy do śledzenia informacji w naszych kanałach społecznościowych.

Z poważaniem
Zarząd Feelgrow Sp. z o.o.”

 

Źródło informacji: Organizator

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl