Agata Wróbel w tarapatach. Apel medalistki olimpijskiej.

Obraz wpisu

Agata Wróbel w tarapatach. Apel medalistki olimpijskiej.

Nasza reprezentantka Agata Wróbel wystosowała dramatyczny apel, w którym prosi o pomoc finansową. Srebrna medalistka IO w Sydney zmaga się z cukrzycą i depresją.

„Nagła  śmierć mojej mamy w 2016 r. Jest czymś, czego wciąż nie mogę zaakceptować po dzień dzisiejszy. Choruje na cukrzycę i mam neuropatię cukrzycową, która powoduje ciągły ból w moich rękach i stopach .Muszę codziennie przyjmować silne środki przeciwbólowe  Koszty tych leków są kolejnym obciążeniem .Głęboka depresja, leki napady paniki towarzysza mi codziennie.” – pisze Agata Wróbel

 

Agata Wróbel to srebrna i brązowa medalistka olimpijska, mistrzyni świata, 3-krotna mistrzyni Europy i 8-krotna mistrzyni Polski.

„Kiedy odnosiłam sukcesy, starałam się pomagać ludziom wokół mnie Kiedy moja kariera się skończyła zbyt wcześnie .Teraz znajduję się w sytuacji, w której mam na sobie stres związany z wieloma zobowiązaniami finansowymi przez naiwność dobre serce  a także z powodu wielu innych rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu, w ciągu krótkiego okresu czasu.” – pisze Agata Wróbel.

 

Celem zbiórki pod hasłem “Na nowy start w życiu dla Agaty Wróbel” jest kwota 20 tys. zł.

“Wiem, że miałam wielu fanów, gdy rywalizowałam na pomoscie jeśli niektórzy z nich to widzą i czują, że chcieliby mi pomoc i przekazać nawet najmniejszą kwotę, byłabym bardzo wdzięczna.” – dodaje Agata.

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl