Artur Arciszewski – od nałagowca do mistrza świata w zawodach sylwetkowych? 4 lata metamorfozy (+30kg)

Artur Arciszewski – od nałagowca do mistrza świata w zawodach sylwetkowych? 4 lata metamorfozy (+30kg)

Moją metamorfozę dedykuje wszystkim tym, którzy nie wierzą w siebie i swoje marzenia..

Chciałbym Wam pokazać, jak z nieśmiałego chłopaka uzależnionego od gry komputerowej Tibia, zostałem Mistrzem Świata w zawodach sylwetkowych.

Lata w gimnazjum oraz liceum ( 6lat ) dzień w dzień po dobre 8-10 godzin przegrałem w tibie. Musiałem być najlepszy i mieć największy level. Dość głupie.. ale czasu nie zmienię..

Po 6 latach gry, nieprzespanych nocach, udało mi się -> zdobyłem 450 level i byłem top 1 na liście. Czyli najwyższy level, gdzie grało ponad 50 tysięcy osób.

W momencie uzyskania najwyższego levelu w tibi, z dnia na dzień skoczyłem grać i obrałem sobie nowy cel -> chce wyglądać jak fitness model Marc Fitt.

Dość ambitny cel, tym bardziej że wyglądałem tragicznie i nie miałem do tego warunków, genetyki oraz kompletnie się na tym nie znalem.. ale się nie poddawałem i wiedziałem, ze musze się poświecić, edukować i być wytrwałym aby zrealizować ten cel.

Zapisałem się na siłownie w 2013 roku z waga 58kg.. Nawet nie macie pojęcia jak źle się tam czułem będąc kompletnie sam, nie mając wsparcia a wszyscy wokół się ze mnie nabijali, bo wyglądałem jak dziewczynka.

Gdy udało mi się zrobić taka formę, poczułem się przepięknie. Cel – który wydawał mi się nie do zrealizowania, osiągnąłem w 2 lata ale naprawdę ciężkiej pracy. Jednak złapałem bakcyla i pokochałem ten sport , zacząłem się interesować światem fitness, ukończyłem wiele szkoleń, kursów i postanowiłem przygotować się na debiuty kulturystyczne…

W 2017 roku udało mi się zdobyć:

1 Miejsce na Mistrzostwach Polski Wbbf-Wff

3 Miejsce na Mistrzostwach Europy Wbbf-Wff

1 Miejsce na Mistrzostwach Świata Wbbf-Wff

Cała ta podróż była pełna wzlotów i wielu, wielu upadków.. Determinacja z jaką będziesz wstawał po upadku i szedł dalej jest miarą Twojej siły a porażki testują Cię i hartują! Tak wygląda życie każdego człowieka, który chce wyjść poza PRZECIĘTNOŚĆ. W ten sposób uczysz się i właśnie wchodzisz na kolejny poziom. Nie ma znaczenia czy upadasz podążając za swoimi marzeniami ! Chodzi o to by ciągle próbować nowych sposobów by osiągnąć zamierzony cel !!!! BYĆ WYTRWAŁYM i NIGDY SIĘ NIE PODDAWAĆ! To właśnie wyróżnia Ciebie od zwykłych przeciętnych ludzi bez ambicji, bez pasji, bez MARZEŃ ! 🙂 a uwierz gdyby sukces przychodził lekko, łatwo i przyjemnie to na pewno nie smakowałby tak samo 😉 !!!!!

Udało mi się Wam udowodnić, że wiara potrafi czynić cuda i nawet osoba, która nie ma do tego predyspozycji i genetyki ale jest wytrwała i wierzy w to co robi, potrafi zdziałać wiele..

Wierzcie w swoje marzenia, osiągajcie je ! Bierzcie od życia to co się Wam należy!

Macie tylko jedno życie i ono w krótce trwać przestanie..

Nie traćcie czasu, spiszcie swoje cele i zajmijcie się ich realizacją Bierzcie się do roboty i spełniajcie swoje marzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=iHsgX_PhHZw

baza trenerów