Regulamin platformy „Znajdź swojego trenera” na portalu FitnessMotywatory.pl

1. Platforma „Znajdź swojego trenera” działa na zasadach ogólnodostępnych, zamieszczanie swojej oferty ma charakter dobrowolny, płatny.
2. Dedykowana podstrona-oferta oraz informacje dotyczące danego trenera noszą nazwę „wizytówki”.
3. Wizytówkę mogą zamieścić osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają odpowiednie uprawnienia.
4. Warunkiem obecności trenera na portalu FitnessMotywatory.pl w ramach platformy „Znajdź swojego trenera” jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenia opłaty w zależności od wybranego abonamentu.
5. Trener bierze pełną odpowiedzialność za informacje oraz zdjęcia, które znajdują się w ramach jego wizytówki.
6. Właściciel portalu FitnessMotywatory.pl zastrzega sobie prawo do opublikowania wizytówki w przeciągu 48h od daty zaksięgowania przelewu lub odmówienia publikacji jeśli zawartość wizytówki zawiera treści niedozwolone, obraźliwe.
7. Data publikacji wizytówki na portalu FitnessMotywatory.pl jest datą rozpoczęcia abonamentu.
8. Właściciel portalu FitnessMotywatory.pl nie bierze odpowiedzialności za jakość i rezultaty współpracy z poszczególnymi trenerami.
9. Właściciel portalu FitnessMotywatory.pl otwarty jest na uwagi, informacje i reklamacje dotyczące pracy/współpracy z poszczególnymi trenerami, którzy zamieścili swoje wizytówki w ramach portalu FitnessMotywatory.pl.
Swoje opinie prosimy wysyłać na adres e-mailowy: trener@fitnessmotywatory.pl.
W przypadku udokumentowanych zaniedbań trenera wobec Klienta lub działań, które działają na niekorzyść profesji trenera, właściciel portalu FitnessMotywatory.pl zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia wizytówki danego trenera z portalu FitnessMotywatory.pl bez zwrotu poniesionych przez niego kosztów za publikację.