Polski model najlepszy w światowej stolicy mody!

Obraz wpisu

Polski model najlepszy w światowej stolicy mody!

Paryż, światowa stolica mody zdobyta przez modela z Polski! Zwycięstwo w Paryżu we wspaniałym stylu.

W miniony weekend Adrian Suchecki, 24-letni zawodnik z Warszawy odniósł kolejny sukces na międzynarodowej scenie zwyciężając w show Model Paris!

 

19 października w Paryżu, w jednej z największych oper w tym mieście- Opera de Massy odbyło się niezwykłe show Fitness Paris 2019, podczas którego zaprezentowali się zawodnicy i modele z różnych stron świata.

Polskę reprezentowało dwóch modeli, Adrian Suchecki oraz Adam Pecyna, którzy w finałowych trzech wyjściach rywalizowali z trzynastoma innymi modelami.

Każdy z finalistów zaprezentował się w garniturze, stroju sportowym oraz kąpielówkach.

O wyborze najlepszego modela w Paryżu decydowało profesjonalne międzynarodowe jury, w skład którego wchodziły światowej sławy specjaliści z dziedziny mody, sportu i fotografii.

Najlepszym podczas tegorocznej edycji Model Paris okazał się Polak – trener personalny i model z Warszawy – Adrian Suchecki.

 

Kolejny start Adriana odbędzie się podczas światowego finału Musclemania w Las Vegas – Fitness America Weekend, gdzie przepustką a zarazem nagrodą główną było zwycięstwo podczas Musclemania Poland 2019.

Czy Polak zdobędzie tytuł najlepszej sylwetki świata? Przekonamy się w listopadzie!

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl