Patrik Baboumian odwiedzi Polskę!

Obraz wpisu

Patrik Baboumian odwiedzi Polskę!

Najsilniejszy weganin na świecie przyjedzie do Pałacu Kultury już 14 października

 

Patrik Baboumian to ormiańsko-niemiecki strongman, mówca i były kulturysta. To on ustanowił rekordy świata w podnoszeniu belki (log lift, podniósł 165 kilo) i podnoszeniu metalowych beczek (beer keg lifting, 150,2 kg), rekord Niemiec w log lift (180 kg) i “spacerze buszmena” (yoke walk) oraz zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Niemiec w kategorii do 105 kilogramów.

W 2005 roku Patrik przeszedł na wegetarianizm, a od 2011 r. jest weganinem. Co ciekawe, po zmianie diety osiągnął największe sukcesy sportowe.

Na Wege Festiwal w Pałacu Kultury Patrik przyjedzie z prezentacją My journey to veganism and sports . Po prelekcji będzie można zadać mu pytania i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

 

Wege Festiwal w samym sercu Warszawy to wielka wegańska uczta dla ciała i dla ducha. Kilkudziesięciu wystawców z całej Polski nakarmi uczestników pysznym roślinnym jedzeniem, a fundacja Viva! zadba o solidną dawkę wiedzy podczas wykładów.

 

Na festiwalu pojawi się także Szymon Urban z Muły i Brokuły. Sportowiec będzie mówić o przerzucaniu ciężarów na diecie roślinnej. Na najczęściej zadawane pytania o weganizm i sport odpowie za to Emil Stanisławski z veganworkout.pl, z kolei dietetyk Hanna Stolińska-Fiedorowicz wyjawi nam całą prawdę o soi.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2247768498783554/

 

Patrik Baboumian przylatuje do Polski tylko na 2 dni, w celu umówienia wywiadów prosimy o kontakt z organizatorem.

 

Magdalena Góra

661 054 866

magda.j@viva.org.pl

 

 

Źródło: Organizator

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl