Nowy format zawodów polskiego Ultimate Frisbee – RONDO

Obraz wpisu

Nowy format zawodów polskiego Ultimate Frisbee – RONDO

Mistrzowie Europy, Mistrzowie Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata oraz reprezentanci Polski w jednym miejscu! RONDO, tak nosi nazwę turniej podczas którego zgromadzą się najlepsi zawodnicy w Polsce w Ultimate Frisbee. W dniach 3-4 sierpnia 2019 na warszawskim OSiR Żoliborz odbędzie się wyjątkowy turniej na 15-lecie warszawskiej drużyny RJP (Razem Jest Pięknie).
.
RJP Warszawa to najstarsza drużyna w Warszawie i druga najstarsza drużyna w Polsce. Jedna z najbardziej doświadczonych, zasłużonych i najbardziej znanych polskich drużyn Ultimate. Medalista Mistrzostw Polski, zwycięzca i medalista, a także uczestnik ponad 180 turniejów w Polsce i zagranicą. W skład drużyny wchodzi wielu Reprezentantów Polski, biorących udział na Mistrzostwach Świata i Europy. W 2019 roku drużyna obchodzi swój jubileusz, który postanowiła uczcić wyjątkowym turniejem pod symboliczną nazwą RONDO
.
W turnieju weźmie udział 10 topowych drużyn z całej polski, a wśród nich najlepsi zawodnicy naszego kraju – Medaliści Mistrzostw Europy, uczestnicy Mistrzostw Świata, Mistrzowie Polski oraz wielu reprezentantów wśród Kobiet jak i Mężczyzn.
.
Data: 3-4 sierpnia 2019; godz. 9.00 – 17.00
Miejsce: Warszawa, OSiR Żoliborz, boiska trawiaste
Bilety: Bezpłatne
.
Źródło informacji: Organizator
Redakcja:
FitnessMotywatory.pl