Nowa kategoria w Musclemania POLAND!

Obraz wpisu

Nowa kategoria w Musclemania POLAND!

Zaprezentuj swoją TRANSFORMACJĘ 30 czerwca, podczas Musclemania Poland 2019! To zupełnie nowa kategoria, jakiej jeszcze nie było. Na podstawie oceny komisji sędziowskiej Tytułem Musclemania® Transformation Poland 2019 zostanie nagrodzona osobno kategoria męska oraz damska.

 

Wprowadzenie do kategorii Musclemania® Transformation

Kategoria ta powstała aby pogratulować i nagłośnić sukces tych osób, które dzięki wielu poświęceniom dokonały znaczącej fizycznej i psychicznej transformacji. Kategoria ta debiutuje po raz pierwszy w tym sezonie Musclemania®. Kategoria jest dla tych, którzy przeszli poważną fizyczną transformację i chcą pokazać swój osobisty sukces na konkurencyjnym poziomie na scenie Musclemania®. To NIE jest kulturystyka, konkurs piękności ani inna konkurencja.

W tej kategorii nie ograniczamy się do określonych zmian w obwodach bądź wadze, każda znacząca zmiana jest ważna.Wszystkie formy przemian fizycznych są mile widziane.

 

Wymagania i kwalifikacja

Osoba która chce startować w Musclemania® Transformation nie może mieć doświadczeń zawodniczych lub zająć pierwszego miejsca w przeprowadzanych już Musclemania® Transformation. Gdy ktoś wygra w Musclemania® Transformation Regional Show, nie może ponownie konkurować na tym samym poziomie. Jednakże może brać udział w Międzynarodowych Show w tym samym roku kalendarzowym.

Zespół Musclemania® przygotuje prezentację przy użyciu przesłanych przez zawodników zdjęć, która zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia przed sędziami oraz całą publicznością. Formularz rejestracyjny i zdjęcia należy przesłać pocztą elektroniczną lub pocztą, zgłoszenie bądź przesyłka musi zostać dostarczona co najmniej 7 dni przed wydarzeniem. Późniejsze zgłoszenia nie będą akceptowane.

 

Format rywalizacji i kryteria oceny

Kategoria będzie składała się z dwóch części: “Historia transformacji” i “Przemiana fizyczna”.

Wytyczne dotyczące historii:

Zawodnicy przedstawią swoją historię transformacji obejmującą następujące pytania:

  1. Opisu siebie przed transformacją
  2. Z czym zmagali się w codziennym życiu przed transformacją? (Przykłady – dolegliwości fizyczne, brak pewności siebie, problemy zdrowotne itd.)
  3. Co skłoniło ich do rozpoczęcia procesu transformacji? Jaki był to mement bądź konkretne wydarzenie?
  4. Opis historii transformacji (wszystkie wzloty i upadki)
  5. Czy mają jakieś plany po transformacji? (Przykłady – przebiec maraton, wystartować w zawodach sylwetkowych, zostać modelem itp.)
  6. Czego nauczyła ich przeprowadzona zmiana? Czym chciwliby się podzielić z innymi osobami ?

Wytyczne dotyczące transformacji fizycznej

Uczestnicy muszą przesłać zdjęcia przed i po transformacji na użytek weryfikacji przemiany oraz prezentacji na wydarzeniu. Fotografie muszą mieć widoczne daty pozwalające zweryfikować czas wykonania.

Każdy rodzaj zdjęć „przed” i „po” jest akceptowalny w granicach dobrego smaku i przyzwoitości treści, pozwalające ocenić dokonaną przemianę.

 

Prezentacja i rywalizacja

Zdjęcia obrazujące przemianę każdego uczestnika zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia komisji sędziowskiej oraz uczestnikom. Po zaprezentowaniu przemian, uczestnicy zostaną zaproszeni na scenę.

Oczekuje się oficjalnego ubioru do uczestników.

 

Kryteria oceny

Zawodnicy będą oceniani na podstawie poniższych kryteriów:

50% punktacji – historia transformacji

50% punktacji – transformacja fizyczna

Na podstawie oceny komisji sędziowskiej Tytułem Musclemania® Transformation Poland 2019 zostanie uhonorowany jeden mężczyzna i jedna kobieta. Pozostali uczestnicy zostaną uhonorowani certyfikatami uznania.

 

 

Redakcja

FitnessMotywatory.pl