Metamorfoza – nowość podczas Musclemania Poland

Obraz wpisu

Metamorfoza – nowość podczas Musclemania Poland

Nowa kategoria wkracza na polską scenę Musclemania! Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją METAMORFOZĘ. Kategoria Transformacja  powstała aby pogratulować i nagłośnić sukces tych osób, które dzięki wielu poświęceniom dokonały znaczącej fizycznej i psychicznej transformacji. To doskonały moment dla osób, które przeszły poważną fizyczną transformację i chcą pokazać swój osobisty sukces na konkurencyjnym poziomie sceny Musclemania®.

 

Już 30 czerwca 2019 w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się trzecia polska edycja wyjątkowego show kulturystycznego Musclemania Poland. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentowania się w aż ośmiu różnych kategoriach. Nowością od tego roku jest kategoria TRANSFORMACJA, w której uczestnicy zaprezentują swoją spektakularną metamorfozę.

 

Osoba która chce startować w Musclemania® Transformation nie może mieć doświadczeń zawodniczych lub zająć pierwszego miejsca w przeprowadzanych już Musclemania® Transformation. Gdy ktoś wygra w Musclemania® Transformation Regional Show, nie może ponownie konkurować na tym samym poziomie. Jednakże może brać udział w Międzynarodowych Show w tym samym roku kalendarzowym.

 

Zespół Musclemania® przygotuje prezentację przy użyciu przesłanych przez zawodników zdjęć, która zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia przed sędziami oraz całą publicznością. Formularz rejestracyjny i zdjęcia należy przesłać pocztą elektroniczną lub pocztą, zgłoszenie bądź przesyłka musi zostać dostarczona co najmniej 7 dni przed wydarzeniem. Późniejsze zgłoszenia nie będą akceptowane.

Zapoznaj się ze szczegółami tej kategorii:http://musclemaniapoland.com/kategorie-musclemania-poland-2019/

Bilety na wydarzenie do kupienia online:

https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/musclemania/

 

Redakcja
FitnessMotywatory.pl