Już w ten weekend FIT Weekend 2018 w Kielcach!

Obraz wpisu

Już w ten weekend FIT Weekend 2018 w Kielcach!

W tym roku FIT Weekend odbędzie się w Targach Kielce i potrwa od 21 do 22 kwietnia 2018. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana sportowych emocji. Impreza łączy w sobie prestiżowe zawody oraz ekspozycję targową z zakresu sportu, zdrowia i urody.

FIT Weekend to mnóstwo sportowych atrakcji: rozpoczynając od zjawiskowego Pole Dance Show, przez trzymające w napięciu Mistrzostwa Polski Muay Thai, aż po widowiskowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce. Uzupełnieniem wydarzenia jest strefa targowa.

 

W Kielcach kulturystka to już klasyka

Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce, to najbardziej prestiżowy challenge w naszym kraju. Od trzech lat najlepsi kulturyści licznie ściągają do Kielc na FIT Weekend i zawzięcie walczą o tytuł najlepszego. Poprzednia edycja mistrzostw była rekordowa pod względem liczby zarejestrowanych zawodników – było ich aż 403! Od dawna mięśnie nie są tylko domeną mężczyzn, podczas FIT Weekendu 2018 nie zabraknie reprezentantek płci pięknej, które zawalczą o tytuł Mistrzyni Fitness w ramach Mistrzostw Polski Fitness.

 

Źródło: Organizator

Redakcja

FitnessMotywatory.pl