ESP już 17 – 18 lutego 2018 roku w Krakowie!

Obraz wpisu

ESP już 17 – 18 lutego 2018 roku w Krakowie!

ESP, czyli Europe Sport Power to jedno z największych spotkań branży fitness w Polsce . Udział w nim biorą zarówno zawodowi sportowcy  jak i amatorzy. Ponad 100 gwiazd z różnych dyscyplin, 120 wystawców z Polski i zagranicy będzie można poznać                 w nowoczesnym centrum konferencyjno- targowym EXPO KRAKÓW.

 
Głównym wydarzeniem ESP będą Debiuty kulturystyczne PZKFiTS 2018, które są najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty! Bez udziału w tej jakże prestiżowej imprezie nie można mówić o rozpoczęciu profesjonalnej kariery w kulturystyce.  W poprzedniej edycji zawodów wzięło udział ponad 500 zawodników. W 2018 roku PZKFiTS zapowiada się kolejny rekord!

Oprócz Debiutów zawody odbędą się m.in. w arenach: CrossFit, Fight, Europe Sport Academy.

O fanów fitness organizator zadbał dość intensywnie – na dodatkowej scenie odbędą się treningi i pokazy najnowszych zajęć z branży.

 

Na tegorocznym ESP zapowiada się ponad 20.000 odwiedzających ! Trzeba pamiętać, że wydarzenie gromadzące taką ilość zainteresowanych, to szansa dla zarówno dużych graczy jak i tych dopiero zaczynających wchodzić w branżę. Najlepsze miejsce do nawiązania relacji z klientami i promocji własnej marki / produktu. A wszystko to za sprawą potężnej powierzchni wystawienniczej.

 

Swój udział potwierdziło ponad 120 wystawców m.in. Nutrend, Scitec, Activlab, Propharm Nutrition, Rule1Proteins, Trec Nutrition, Dragon , Staropolanka i inni.

 

17-18 lutego będzie jednym z najważniejszych dni Fitness w Polsce.

 
Chcesz dowiedzieć się więcej? 

www.europesportpower.pl

 

Źródło: Organizator

 

Redakcja

FitnessMotywatory