Motywujące Ciało – konkurs

1. Konkurs ma charakter konkursu otwartego.

2. Konkurs jest konkursem towarzyszącym plebiscytowi Fitness Motywatory, przygotowany we współpracy z FB Siłownia.

3. W konkursie nie mogą wziąć udziału osoby nominowane w 2. edycji plebiscytu Fitness Motywatory.

4. Zgłaszający się uczestnik powinien mieć ukończone 18 lat.

5. Osoby chcące wziąć udział w konkursie na Najbardziej Motywujące Ciało przesyłają swoje zgłoszenie – 1 zdjęcie całej sylwetki (mężczyźni zdjęcie bez koszulki, kobiety w stroju kąpielowym w pozycji przodem z widoczna twarzą) w wiadomości prv na profilu FB Siłownia wraz z adresem e-mail oraz numerem telefonu. Zdjęcia będą na bieżąco dodawane do specjalnego albumu na fanpage’u Siłownia do dnia 30.06.2015 r. godz. 15:00 gdzie uczestnicy będą walczyli o największa liczbę polubień.

6. Głosowanie na profilu FB siłownia potrwa do dnia 30.06,2015 do godziny 23.59. Ogłoszenie uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu nastąpi 1.07.2015.

7. Właściciele zdjęć z największą liczbą „polubień” – 5 kobiet i 5 mężczyzn zostaną zaproszeni na Galę Fitness Motywatory, która odbędzie się 4.07.2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie odbędzie się prezentacja sylwetek (motywujących ciał) na scenie w strojach kąpielowych oraz nagrodzenie zwycięzców – 1 kobieta i 1 mężczyzna. Organizatorzy nie pokrywają kosztów przejazdu na Galę.

8. Wybór zwycięzców odbędzie się poprzez głosowanie Gości obecnych na Gali Fitness Motywatory 2015. Głosy będą oddawane anonimowo za pomocą specjalnie przygotowanych kuponów, które Goście otrzymają przy wejściu na Galę.

9. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby – 1 kobieta i 1 mężczyzna, którzy zbiorą największą liczbę głosów.

10. Finaliści prezentujący się podczas Gali FM wyrażają zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku przez organizatora plebiscytu Fitness Motywatory oraz FB Siłownia.

11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania konkursu.

12. Przesłanie zgłoszenia do udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.